Armatura na miarę Twoich potrzeb

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

W naszej kuchni powinniśmy dbać o czystość w każdym detalu. Funkcjonalne, praktyczne, a także urzekające eleganckimi, pięknymi kolorami i atrakcyjnym wzornictwem zlewozmywaki marki BLANCO z kompozytu SILGRANIT wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom.


Silgranit składa się w 80% z naturalnego granitu. Granit w połączeniu z akrylem, ceramiką i kolorowym pigmentem uzyskuje swoje niezrównane właściwości.
Kamienno-jedwabista, jednolita powierzchnia jest niezwykle przyjemna w dotyku, a dzięki doskonałym właściwościom materiału SILGRANIT jest wytrzymały, łatwy w utrzymaniu czystości, wysoce odporny na zarysowania i pęknięcia, a także na temperatury do 280 °C. Dodatkowo odporny jest na światło słoneczne oraz wszelkiego rodzaju kwasy występujące w gospodarstwie domowym. Jest całkowicie neutralny w kontakcie z żywnością.
Szeroka paleta barw zlewozmywaków o jednakowej strukturze we wszystkich kolorach zapewnia idealne dopasowanie baterii BLANCO do zlewozmywaka.😉

Wiecej wpisów

WAŻNE

Kolejne stanowisko w sprawie #covid-19

Nasz zespół podjął stanowisko o ponownym otwarciu salonu dla klientów, jednakże ograniczonym do wizyt indywidualnych, poprzedzonych kontaktem telefonicznym.

Rozpocznijmy współprace

Close Menu