Odważne kolory w zabudowach meblowych

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty, a jeżeli już taki pomysł realizujemy, jest on zazwyczaj dodatkiem meblowym, dopełnieniem przestrzeni i nadanym dzięki niemu kontrastem w naszym wnętrzu.

W ostatnich latach, ze względu na różnorodność materiałową i co raz bardziej wyrafinowane projekty, co raz częściej sięgamy po odważne kolory w pomieszczeniach, począwszy od ścian, poprzez meble, kończąc na dodatkach i dekoracjach.

Wszelkie aranżacje w danym kolorze nie są wcale takie proste, ale nie powinniśmy się niczego obawiać. Istotną sprawą jest złapanie pewnej inspiracji i ogólnego poglądu, jak ma wyglądać określone wnętrze.

Co raz częściej wybieranym kolorem w domu jest róż, a dokładniej jego pudrowa, delikatna i subtelna odmiana. Oczywiście od zawsze świetnie sprawdzał się w pokojach dziecięcych, ale może być równie piękny jako część zabudowy meblowej, która w połączeniu z innymi materiałami i ich kolorystyką tworzy przepiękny całokształt, który nadaje przestrzeni harmonii i prawdziwego wdzięku.

Naszą propozycją jest wykonana przez nas niedawno zabudowa kuchenna, która stanowi wariację drewna, spieku i właśnie wspomnianego wyżej pudrowego różu, który widnieje na frontach ramowo-płycinowych. Dekoracyjne złoto jako wiszące sopelki oraz uchwyty są dopełnieniem całości, która robi wrażenie. Jak widać nie trzeba bać się odważnych kolorów ! 🙂

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.