Czysto-klasycznie

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Kuchnia w stylu klasycznym to dominujące fronty ramowo-płycinowe, frezowane blendy i cokoły oraz stylowe uchwyty zewnętrzne. Stonowane kolory takie jak biel, beż, czerń nadają pomieszczeniu ponadczasowości.

Nasza niedawna realizacja to projekt czysty i przejrzysty. Kolorem dominującym jest tutaj biel, a przełamana jest ona czarnym kamiennym blatem oraz urządzeniami AGD w takim samym kolorze. Styl klasyczny podkreślają również ceramiczny zlew nablatowy oraz podświetlane witrynki ze szprosami w szafkach wiszących.
Kuchnia nie należy do największych metrażem, a mimo to obfituje w liczne szafki, dające mnóstwo miejsca do przechowywania. Wyposażone w najlepszej jakości prowadnice i okucia są przyjemne w użytkowaniu.

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.