Funkcjonalne wyposażenie Twojej kuchni

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Nasze kuchnie to nie tylko starannie dobrane materiały i kompozycja – dbamy rownież o ich jak najpełniejszą funkcjonalność.

W doskonałej kuchni przestrzeń powinna być maksymalnie wykorzystana – ma służyć przechowywaniu, ale także porządkować produkty i zapewniać łatwy do nich dostęp.
Pomagają nam w tym akcesoria PEKA – ekskluzywne mechanizmy, które sprytnie ukryte w szafkach pozwalają zaoszczędzić powierzchnię, ułatwiając jednocześnie organizowanie i pracę w kuchni.
Na zdjęciu TANDEM w podwójnej konfiguracji – to rozwiązanie, jak i wiele innych można obejrzeć na żywo w naszym salonie.

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.