Kuchnia nietuzinkowa

meble kuchenne na wymiar

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejną nowoczesną kuchnię, tym razem w domu jednorodzinnym.

Występuje ona w niestandardowym układzie równoległym, gdzie po jednej stronie znajduje się wyjątkowo długa zabudowa, składająca się z części stricte roboczej – niskiej zabudowy zwieńczonej blatem z Corianu – oraz z zabudowy wysokiej – znajdującej się już w jadalni, pełniącej funkcję przechowywania – całość w kolorze drewna.

Po drugiej stronie oraz w przejściu do ukrytej spiżarni występuje wysoka zabudowa w kolorze ciemnej szarości, dając użytkownikom mnóstwo miejsca do przechowywania.

Całość wygląda imponująco!

Projekt: 081 architekci
Realizacja: Cameleon Studio Mebli Kuchennych

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.