Mała kuchnia na wymiar

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Kolejny tydzień, jakże pogodny, witamy realizacją nieopodal Garbowa, w której ukazujemy niewielką, ale jakże świetnie skomponowaną kuchnię w kształcie litery „L”.

Zabudowa składa się między innymi z dwurzędowych wiszących szafek w dwóch różnych opcjach materiałowych, a zakończona jest nieszablonową, elegancką witryną ze szkłem, otwieraną narożnie z dwóch stron!

Wiecej wpisów

WAŻNE

Wesołych Świąt !

Wszystkim Wam życzymy dużo zdrowia, radości, spokoju – niech ten świąteczny czas płynie Wam powolutku w gronie najbliższych osób ! Zespół Cameleon – Meble na

Realizacje

Mała kuchnia na wymiar

Kolejny tydzień, jakże pogodny, witamy realizacją nieopodal Garbowa, w której ukazujemy niewielką, ale jakże świetnie skomponowaną kuchnię w kształcie litery „L”. Zabudowa składa się między

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.