Mała kuchnia na wymiar

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Kolejny tydzień, jakże pogodny, witamy realizacją nieopodal Garbowa, w której ukazujemy niewielką, ale jakże świetnie skomponowaną kuchnię w kształcie litery „L”.

Zabudowa składa się między innymi z dwurzędowych wiszących szafek w dwóch różnych opcjach materiałowych, a zakończona jest nieszablonową, elegancką witryną ze szkłem, otwieraną narożnie z dwóch stron!

Wiecej wpisów

Realizacje

Wystrzałowe lamelki

Cameleon to nie tylko kuchnie. Posiadamy w naszej talii także projekty i realizacje innych pomieszczeń oraz elementów nietypowych, oryginalnych, które świetnie komponują się z całą

Realizacje

Ponadczasowa relacja kolorystyczna bieli z drzewem

Nasza ostatnia realizacja wyraźnie pokazuje, iż połączenie kolorystyczne bieli z drzewem jest po prostu ponadczasowe. Meble kuchenne z lakierowanymi w połysku białymi frontami oraz dodatkowymi

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.