Nowoczesna elegancja

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Nasza ostatnia realizacja to prawdziwa petarda!
Biel w macie na frontach, kontrastujące złoto w przestrzeni międzyszafkowej z kultowymi lamelkami oraz nadającym klasy systemem bezuchwytowym.
Prestiżowa, podświetlana witryna z ciemnym szkłem. Szafki i szuflady wyposażone w najlepsze systemy okuć, zawiasów i prowadnic, a także systemy organizacji przestrzennej.
Profesjonalny system oświetlenia LED w barwie ciepłej idealnie współgra ze złotymi akcentami kuchni. Dopełnieniem jest kompletny zestaw AGD.
Prawdziwa, nowoczesna elegancja.

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.