Ponadczasowa relacja kolorystyczna bieli z drzewem

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Nasza ostatnia realizacja wyraźnie pokazuje, iż połączenie kolorystyczne bieli z drzewem jest po prostu ponadczasowe.

Meble kuchenne z lakierowanymi w połysku białymi frontami oraz dodatkowymi elementami z dekorów drewnopodobnych ukazują nam świetny efekt wizualny, a wyeksponowane dobrym światłem stają się jeszcze piękniejsze!

Meble kuchenne na wymiar Cameleon to idealne rozwiązanie na Twoją wymarzoną kuchnie – opieramy się o materiały najwyższej jakości, lubimy oryginalne pomysły i produkujemy nasze meble z pasją.

Jeśli jesteście zainteresowani – zapraszamy do naszego studia na Choiny 57 🙂

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.