Rewelacyjne panele ścienne 3D także do kuchni

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Chcemy, aby nasze wnętrza były kompletne, dlatego oprócz mebli proponujemy materiały wykończeniowe – na zdjęciu poliuretanowe panele 3D, o regularnym wzorze rombu.

Ich idealne proporcje i doskonale gładkie wykończenie wprowadzają odczucie spokoju i porządku, a subtelne wklęsłości przy odrobinie światła ujawnią ponadczasową elegancję.

A w przygotowaniu kolejna ściana, tym razem w modelu HEXA!

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.