Wystrzałowe lamelki

Udostepnij nasz post

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter

Cameleon to nie tylko kuchnie. Posiadamy w naszej talii także projekty i realizacje innych pomieszczeń oraz elementów nietypowych, oryginalnych, które świetnie komponują się z całą resztą i mocno przykuwają oko.

Przykładem mogą być ostatnio zrealizowane u naszych Klientów “wystrzałowe” lamelki, znajdujące się w salonie, przy zabudowie RTV. Wychodząc z podłogi przemierzają one całą wysokość ściany i zakręcają dalej na sufit, gdzie urozmaicone różnymi długościami definiują swoje wystrzałowe jestestwo. W całość wkomponowaliśmy system LED, który swoim ciepłym światłem podwaja czaderski efekt wizualny.

Wiecej wpisów

Nowości

Odważne kolory w zabudowach meblowych

Kolory w naszych wnętrzach to przeważnie stonowane palety kolorystyczne bieli, czerni, szarości, kremu i brązu, niekiedy również ciemnych odcieni niebieskiego. Rzadko sięgamy po odważne warianty,

Realizacje

Ponadczasowe złote dodatki

Kolor złoty od zawsze charakterystycznie wpisywał się w realizacje mebli. Jest ponadczasowy, a jako element dekoracyjny nadaje zabudowom jeszcze większego smaczku i polotu. Przed Wami

Rozpocznijmy współprace

Close Menu

Informujemy, że korzystając ze strony internetowej cameleonlublin.pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym (o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki) plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.